Aktualnie możliwe są wyłącznie spotkania online.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie Czteroletniego Kursu Terapeutycznego w Śląskim Centrum Psychoterapii i Treningu Gestalt w Katowicach. Dyplom psychologa obroniłam na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje doświadczenie zdobywałam udzielając konsultacji psychologicznych i terapeutycznych w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tychach, oraz aktualnie nadal pracując jako Interwent kryzysowy i Psycholog/ Psychoterapeuta udzialający wsparcia pracownikom firm biznesowych, jako Psycholog i Psychoterapeuta w Poradni zdrowia psychicznego “Wielogłosu” w Sosnowcu, oraz jako Psycholog i Psychoterapeuta w ramach własnego gabinetu terapeutycznego w Tychach.

Zapraszam do gabinetu osoby dorosłe i nastoletnie, jak również pary. W swojej pracy skupiam się indywidualnych potrzebach Klienta i wspieram w drodze do zrozumienia źródła swoich trudności. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów, czy przechodzących depresję, żałobę, utratę pracy, wahania nastrojów, oraz inne problemy. Wspieram w codziennych trudnościach i pomagam w zrozumieniu blokad komunikacyjnych. Klientowi towarzyszę podczas zdejmowania masek, oraz w znalezieniu swojej drogi. W odkryciu swojej własnej siły i wzięciu odpowiedzialności za swoje życie. W swojej pracy nie oceniam i nie daję rad.

Wyznaję zasady pracy holistycznej (na równi traktuję umysł, emocje oraz ciało).

Praca z ciałem jest uzupełnieniem pracy z umysłem. Pomagam Klientowi poszerzyć świadomość i wyznaję zasadę bycia w ciągłym procesie.

Nieustannie pogłębiam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Pracuję zgodnie z etyką zawodową, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Prywatnie jestem żoną i matką.

Umów wizytę

Loading...