W stronę centrum psychoterapia

O nas

W STRONĘ CENTRUM to zespół nowoczesnych gabinetów psychoterapii i rozwoju osobistego, zlokalizowanych w centrum Katowic. Oferujemy wszechstronną pomoc psychologiczną osobom w każdym wieku i sytuacji.

Nasi specjaliści reprezentują wiodące nurty we współczesnej psychoterapii, wychodząc naprzeciw Państwa zróżnicowanych potrzebom i oczekiwaniom. Bez względu na to, czy poszukujecie krótkoterminowej terapii zorientowanej na wyjście z kryzysu, długofalowej analizy czy konsultacji z bliskimi – u nas znajdziecie Państwo zrozumienie i profesjonalne wsparcie.

Zapraszamy do przytulnych, wygodnych przestrzeni w ścisłym centrum Katowic. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd z każdej części aglomeracji. Na stronie znajdziecie Państwo informacje o praktykujących u nas psychoterapeutach, ich specjalizacjach i najbliższych wolnych terminach.

Poznaj nasz zespół

Umów wizytę

Zapraszamy do skorzystania z mozliwości rezerwacji terminu wizyty online. Po potwierdzeniu terminu wizyty przez wybranego terapeutę otrzymacie Państwo informację mailową.

Loading...
TerapeutaPonWtŚrCzwPtSbNd
Agnieszka Basiaga15:00-21:0015:00-21:00
Alina Andrejczuk14:00:19:0014:00-19:00
Anna Stanaszek-Kulus16:00-21:0016:00-18:00
Aneta Ostrawska15:00-20:00
Anna Warot-Szandar17:00-21:00
Elżbieta Cichoń15:00-20:00
Kamila Kozak-Wójcicka9:00-12:00
18:15-21:00
16:00-21:00
Liliana Oczkowicz16:00-20:00
Magdalena Wrzecion16:00-19:00
Marta Kućma8:00- 11:008:00-11:00
20:00-21:00
8:00-12:0019:00-21:008:00-9:00
Marzena Pawlik
Robert Rabus15:00-20:00
Tomasz Sawiński14:00-20:0014:00-21:00

Gabinet Psychoterapii Katowice

Z pomocy psychologicznej korzysta z roku na rok coraz więcej osób. Zarówno dzieci, nastolatkowe czy osoby dorosłe, szukają skutecznego sposobu, by podnieść jakość swojego życia i czerpać z niego więcej radości. Gabinet psychoterapii w Katowicach W STRONĘ CENTRUM odwiedzają nie tylko osoby, które doświadczyły głębokiej traumy, ale także osoby uzależnione, wypalone zawodowo czy zmagające się z problemami emocjonalnymi.

Czytaj więcej...

Rodzaje Psychoterapii

Gabinety psychoterapii W STRONĘ CENTRUM to ważny punkt na mapie Katowic, w którym wsparcie psychologiczne znajdzie każdy – bez względu na wiek i rodzaj trudności, z jakimi się mierzy. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy psychologicznej, wspierają pacjentów w walce z problemami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. To miejsce, gdzie pacjent w bezpiecznych warunkach poznaje przyczyny doznawanych silnych emocji, ich historię i jednocześnie ćwiczy, jak sobie z nimi radzić na co dzień.

Dobry Psychoterapeuta Katowice

Chcieliby Państwo rozpocząć psychoterapię psychodynamiczną, poznawczo-behawioralną lub terapię uzależnień? A może jakość życia Państwa oraz najbliższych zwiększyłaby się dzięki psychoterapii dla par, psychoterapii rodzinnej lub psychoterapii dzieci i młodzieży? W gabinetach psychoterapii W STRONĘ CENTRUM oferowana jest profesjonalna pomoc psychologiczna w Katowicach.

Psychoterapia psychodynamiczna jest metodą leczenia skupioną na nieświadomych mechanizmach działania, wewnętrznych konfliktach, potrzebach, pragnieniach, dotychczasowych sposobach interpretowania rzeczywistości społecznej oraz zakorzenionych wzorcami relacji interpersonalnych. Dzięki głębokiej relacji z terapeutą pacjent na nowo poznaje rzeczywistość wewnętrzną i zewnętrzną, co daje mu podstawę do pozytywnych zmian w codziennym funkcjonowaniu.

Praca z pacjentem podczas psychoterapii poznawczo-behawioralnej polega na weryfikowaniu jego wzorców myślenia i przekonań oraz zastąpienie ich bardziej efektywnymi i realistycznymi myślami. U jej podstaw leży założenie, że zmiana błędnego, utrudniającego codzienne funkcjonowanie myślenia powoduje zmianę nastroju i tym samym zachowania. Dzięki temu ograniczony jest dyskomfort pacjenta i ma on mniej samoograniczających zachowań. Niesprawdzające się sposoby myślenia zastąpione są bardziej użytecznymi. Techniki stosowane podczas psychoterapii to na przykład: dialog sokratejski, zapis myśli, ekspozycja czy przeformułowania poznawcze. Jest to bardzo ustrukturyzowana i skuteczna metoda pracy z pacjentem.

W gabinetach psychoterapii W STRONĘ CENTRUM mogą Państwo również pracować z psychologiem w psychoterapii integratywnej. Jest ona połączeniem różnych technik terapeutycznych, by jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby pacjenta. W ramach tej terapii technikę i podejście terapeutyczne dopasowuje się do tego, kim jest pacjent i z jakim problemem się zmaga.

Długotrwałe konflikty w rodzinie mogą sprawić, że podstawowa komórka społeczna, w której żyje człowiek, przestanie być synonimem bezpieczeństwa i rozwoju dla jej członków. W takich sytuacjach warto skorzystać z psychoterapii rodzin. Proponowana przez naszych psychoterapeutów psychoterapia rodzin przygląda się historii członków rodziny, ich wzajemnym relacjom i powiązaniom. Punkt widzenia na daną sytuację przedstawiany przez poszczególne osoby pozwala odbudować współpracę i wzajemne zrozumienie pomiędzy nimi.

Gwarancja profesjonalizmu w poradni psychologicznej w Katowicach

Zespół profesjonalistów świadczących swoje usługi w gabinetach psychoterapii W STRONĘ CENTRUM to grupa wykwalifikowanych psychoterapeutów będących przedstawicielami różnych nurtów psychologii i psychoterapii. Na naszej stronie internetowej przedstawione są sylwetki każdego z nich. Za pomocą krótkiego formularza z łatwością umówią się Państwo na wizytę z wybranym przez siebie specjalistą. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań drogą telefoniczną lub za pomocą formularza internetowego. Dobry psychoterapeuta w Katowicach dostępny jest w gabinetach psychoterapii W STRONĘ CENTRUM.

Kontakt

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące gabinetów W STRONĘ CENTRUM, naszych specjalistów lub zakresu oferowanych usług, zachęcamy do skorzystania z załączonego formularza. Zapraszamy także do kontaktu psychoterapeutów zainteresowanych podjęciem współpracy.