Internetowa poradnia psychologiczna pozwoli odkryć na nowo swoje potrzeby i ułatwi radzenie sobie w stresujących sytuacjach życiowych. Poszukiwanie drogi do własnego szczęścia oraz samozadowolenia okaże się dużo łatwiejsze dzięki konsultacji z doświadczonym terapeutą, dla którego priorytetem jest samopoczucie pacjenta, ale też budowanie z nim relacji pełnej zaufania. Dzięki konsultacjom online w ośrodku „W STRONĘ CENTRUM” ta ścieżka staje się jeszcze bardziej dostępna dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Dlaczego terapia online?

Psycholog online – Zalety konsultacji ze specjalistami „W STRONĘ CENTRUM”

Osobista wizyta w ośrodku terapeutycznym dla wielu osób związana jest z niepotrzebnym stresem. Napięcie powoduje konieczność opuszczenia bezpiecznej strefy, jaką wydaje się własny dom, pokój czy inne miejsce, w którym dotknięta problemami osoba czuje się najbardziej komfortowo w rozmowie z psychologiem online. Pacjenci niekiedy obawiają się społecznego odbioru, czują obawy przed konfrontacją z nieznaną sytuacją lub po prostu nie mają siły, by wyjść z domu. Niekiedy problem stanowi także brak czasu, częste zmiany miejsca zamieszkania czy też stały pobyt za granicą i nieznajomość obcego języka w stopniu umożliwiającym efektywną terapię na miejscu.

Nasz personel psychologów online dokłada wszelkich starań, by pacjenci czuli się u nas jak najlepiej, jednakże doskonale rozumiemy, że niektórzy z nich wolą skorzystać z terapii przez internet. Co ważne taka wizyta nie różni się pod względem merytorycznym od konsultacji osobistej w stacjonarnym gabinecie. Każda osoba potrzebująca wsparcia otrzyma je na takim samym poziomie jak dzieje się to w przypadku osobistej wizyty. Pod względem takim jak psychoterapia Skype okazuje się niezwykle innowacyjnym narzędziem dla osób poszukujących dyskretnej formy spotkań z terapeutą. Ze swojej strony zapewniamy pełną poufność oraz dogodne terminy konsultacji. Pacjenci nie muszą czekać w kolejce do specjalisty ani mierzyć się z problemem sam na sam z powodu braku czasu.

Psychoterapia drogą do lepszego życia – pomoc psychologiczna online

Podstawą skuteczności prowadzonej przez nas terapii to wzajemny szacunek i zaufanie, jakie staramy się zbudować podczas kolejnych spotkań. Już od pierwszej konsultacji online otaczamy pacjenta profesjonalną opieką, ale też pomocą psychologa online. Uznajemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków terapeutycznych, dlatego nasze metody zawsze dostosowujemy do konkretnego pacjenta. Indywidualne podejście sprawia, że otrzymuje on pomoc najbardziej adekwatną do swojego samopoczucia, doświadczeń życiowych oraz osobowości. Nasi terapeuci to dyplomowani psychologowie – absolwenci specjalistycznych kierunków na studiach wyższych lub certyfikowanych kursów. Stale szkolimy się w celu zapewniania naszym pacjentom pomocy zgodnej z najnowszymi standardami medycznymi. Mogą Państwo liczyć na profesjonalizm naszego zespołu, a także umiejętne korzystanie ze zbieranego latami doświadczenia. Spośród proponowanych przez nas narzędzi, dzięki którym możliwa jest psychoterapia Skype okazuje się równie skutecznym środkiem umożliwiającym pogłębioną analizę i skuteczną pomoc.

Psychoterapia to doskonałe narzędzie zarówno do zwalczania zaburzeń związanych z traumatycznymi przejściami czy przypadłościami natury psychologicznej, jak i do świadomego rozwoju osobistego. Nasz profesjonalny zespół psychoterapeutów dostosuje odpowiedni rodzaj terapii do sytuacji oraz oczekiwań pacjenta.

W naszym ośrodku prowadzona jest pomoc psychologiczna online w formie:

– psychoterapii psychodynamicznej, stanowiącej doskonały sposób na rozwój osobisty,

– psychoterapii behawioralno-poznawczej, skoncentrowanej na wzorcach zachowania oraz myślenia,

– psychoterapii integratywnej, łączącej w sobie wiele psychologicznych nurtów.

Psychoterapia online – z jakimi problemami warto się zgłosić?

Pacjenci zgłaszają się do naszego ośrodka z różnorodnymi problemami natury psychologicznej. Pomagamy radzić sobie ze stanami depresyjnymi, takimi jak utrata sensu życia, uczucie permanentnego przemęczenia czy niechęci do podejmowania działań, które dotychczas przynosiły satysfakcję. Psychoterapia i psycholog online ułatwia odnalezienie własnej drogi, odkrycie ukrytych problemów oraz pomaga zwalczyć apatię. Nasi terapeuci prowadzą konsultacje w związku z zaburzeniami osobowości, odżywania czy psychosomatycznymi. Zajmujemy się również atakami paniki, zespołem stresu pourazowego, a także problemami w relacjach z innymi ludźmi, w tym z najbliższymi. Specjaliści z naszego ośrodka odnoszą sukcesy w leczeniu nerwicy, syndromu DDA, a także różnego rodzaju fobii.

Zapraszamy na konsultacje osoby borykające się z bolesnym doświadczeniem samotności i wszystkich, którzy nie potrafią poradzić sobie z traumatycznymi przejściami. Warto mieć na uwadze, że nie wszystkie dolegliwości pomoże rozwiązać terapia online – nasi terapeuci określą, jaki rodzaj terapii będzie najbardziej odpowiedni.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących psychoterapii internetowej. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz pomoc w organizacji konsultacji. Zapraszamy.

Umów wizytę

Loading...