Internetowa poradnia psychologiczna pozwoli odkryć na nowo swoje potrzeby i ułatwi radzenie sobie w stresujących sytuacjach życiowych. Poszukiwanie drogi do własnego szczęścia oraz samozadowolenia okaże się dużo łatwiejsze dzięki konsultacji z doświadczonym terapeutą, dla którego priorytetem jest samopoczucie pacjenta, ale też budowanie z nim relacji pełnej zaufania. Dzięki konsultacjom online w ośrodku „W STRONĘ CENTRUM” ta ścieżka staje się jeszcze bardziej dostępna dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Dlaczego terapia online?

Psycholog online – Zalety konsultacji ze specjalistami „W STRONĘ CENTRUM”

Osobista wizyta w ośrodku terapeutycznym dla wielu osób związana jest z niepotrzebnym stresem. Napięcie powoduje konieczność opuszczenia bezpiecznej strefy, jaką wydaje się własny dom, pokój czy inne miejsce, w którym dotknięta problemami osoba czuje się najbardziej komfortowo w rozmowie z psychologiem online. Pacjenci niekiedy obawiają się społecznego odbioru, czują obawy przed konfrontacją z nieznaną sytuacją lub po prostu nie mają siły, by wyjść z domu. Niekiedy problem stanowi także brak czasu, częste zmiany miejsca zamieszkania czy też stały pobyt za granicą i nieznajomość obcego języka w stopniu umożliwiającym efektywną terapię na miejscu.

Nasz personel psychologów online dokłada wszelkich starań, by pacjenci czuli się u nas jak najlepiej, jednakże doskonale rozumiemy, że niektórzy z nich wolą skorzystać z terapii przez internet. Co ważne taka wizyta nie różni się pod względem merytorycznym od konsultacji osobistej w stacjonarnym gabinecie. Każda osoba potrzebująca wsparcia otrzyma je na takim samym poziomie jak dzieje się to w przypadku osobistej wizyty. Pod względem takim jak psychoterapia Skype okazuje się niezwykle innowacyjnym narzędziem dla osób poszukujących dyskretnej formy spotkań z terapeutą. Ze swojej strony zapewniamy pełną poufność oraz dogodne terminy konsultacji. Pacjenci nie muszą czekać w kolejce do specjalisty ani mierzyć się z problemem sam na sam z powodu braku czasu.

Psychoterapia drogą do lepszego życia – pomoc psychologiczna online

Podstawą skuteczności prowadzonej przez nas terapii to wzajemny szacunek i zaufanie, jakie staramy się zbudować podczas kolejnych spotkań. Już od pierwszej konsultacji online otaczamy pacjenta profesjonalną opieką, ale też pomocą psychologa online. Uznajemy, że nie ma dwóch identycznych przypadków terapeutycznych, dlatego nasze metody zawsze dostosowujemy do konkretnego pacjenta. Indywidualne podejście sprawia, że otrzymuje on pomoc najbardziej adekwatną do swojego samopoczucia, doświadczeń życiowych oraz osobowości. Nasi terapeuci to dyplomowani psychologowie – absolwenci specjalistycznych kierunków na studiach wyższych lub certyfikowanych kursów. Stale szkolimy się w celu zapewniania naszym pacjentom pomocy zgodnej z najnowszymi standardami medycznymi. Mogą Państwo liczyć na profesjonalizm naszego zespołu, a także umiejętne korzystanie ze zbieranego latami doświadczenia. Spośród proponowanych przez nas narzędzi, dzięki którym możliwa jest psychoterapia Skype okazuje się równie skutecznym środkiem umożliwiającym pogłębioną analizę i skuteczną pomoc.

Psychoterapia to doskonałe narzędzie zarówno do zwalczania zaburzeń związanych z traumatycznymi przejściami czy przypadłościami natury psychologicznej, jak i do świadomego rozwoju osobistego. Nasz profesjonalny zespół psychoterapeutów dostosuje odpowiedni rodzaj terapii do sytuacji oraz oczekiwań pacjenta.

W naszym ośrodku prowadzona jest pomoc psychologiczna online w formie:

– psychoterapii psychodynamicznej, stanowiącej doskonały sposób na rozwój osobisty,

– psychoterapii behawioralno-poznawczej, skoncentrowanej na wzorcach zachowania oraz myślenia,

– psychoterapii integratywnej, łączącej w sobie wiele psychologicznych nurtów.

Psychoterapia online – z jakimi problemami warto się zgłosić?

Pacjenci zgłaszają się do naszego ośrodka z różnorodnymi problemami natury psychologicznej. Pomagamy radzić sobie ze stanami depresyjnymi, takimi jak utrata sensu życia, uczucie permanentnego przemęczenia czy niechęci do podejmowania działań, które dotychczas przynosiły satysfakcję. Psychoterapia i psycholog online ułatwia odnalezienie własnej drogi, odkrycie ukrytych problemów oraz pomaga zwalczyć apatię. Nasi terapeuci prowadzą konsultacje w związku z zaburzeniami osobowości, odżywania czy psychosomatycznymi. Zajmujemy się również atakami paniki, zespołem stresu pourazowego, a także problemami w relacjach z innymi ludźmi, w tym z najbliższymi. Specjaliści z naszego ośrodka odnoszą sukcesy w leczeniu nerwicy, syndromu DDA, a także różnego rodzaju fobii.

Zapraszamy na konsultacje osoby borykające się z bolesnym doświadczeniem samotności i wszystkich, którzy nie potrafią poradzić sobie z traumatycznymi przejściami. Warto mieć na uwadze, że nie wszystkie dolegliwości pomoże rozwiązać terapia online – nasi terapeuci określą, jaki rodzaj terapii będzie najbardziej odpowiedni.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących psychoterapii internetowej. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz pomoc w organizacji konsultacji. Zapraszamy.

Umów wizytę

Loading...
TerapeutaPonWtŚrCzwPtSbNd
Agnieszka Goczoł15:00-20:008:00-10:00
17:00-20:00
Anna Warot-Szandar18:00-20:0015:30-19:308:00-10:00
17:30-18:30
18:00-20:00
Antoni Leśniak8:00-12:008:00-20:008:00-15:00
Kamila Kozak-Wójcicka16:00-20:0016:00-20:00
Mariola Reroń16:00-19:00
Marzena Pawlik15:00-19:00
Patrycja Kloza16:00-20:00
Tomasz Sawiński14:00-20:009:00-13:00

W gabinetach W STRONĘ CENTRUM terapię przez Skype oferują:

Jestem psychoterapeutą i od lat z pasją pracuję z dziećmi, rodzinami i rodzicami prowadząc terapię, konsultacje, psychoedukacje a także oferując warsztaty dla rodziców służące podniesieniu poziomu kompetencji wychowawczych. Cel mojej pracy to poprawa komfortu życia poprzez odkrywanie nowych strategii radzenia sobie z trudnościami i stresem, poprawa relacji rodzinnych oraz pomaganie rodzicom rozwijania umiejętności wspierania rozwoju…

View details

Kamila Kozak-Wójcicka Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Całościowy Kurs Przygotowujący do Uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty prowadzony przez Collegium Medicum UJ. Swoją wiedzę nadal uzupełniam przez udział w szkoleniach, konferencjach, odbycie zalecanego prze PTP stażu. Głównym obszarem mojego zainteresowania jest praca z dzieckiem i jego rodziną. Posiadam…

View details

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w drodze do certyfikatu. Uczestniczę w Kursie Psychoterapii realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks na Oddziale  Leczenia Nerwic w Katowicach, Oddziale Psychiatrycznym w Sosnowcu jak również w Zespole Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w…

View details

Jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam studia kierunkowe na Uniwersytecie Śląskim i studia podyplomowe ,,Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym” na Uniwersytecie Jagiellońskim” oraz ,,Podstawy psychoterapii”. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę studiując ,,Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży” na SWPS-ie w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym w Specjalistycznym Punkcie Wczesnej Rewalidacji pracując z dziećmi…

View details
Tomasz Sawiński - psychoterapeuta katowice

Tomasz Sawiński Jestem psychoterapeutą integratywnym. Pracuję z pacjentami korzystając z metod wywodzących się z takich podejść terapeutycznych, jak: psychoterapia psychodynamiczna, praca z ciałem, hipnoza, mindfulness. Do gabinetu zapraszam osoby cierpiące z powodu: lęku, depresji, doświadczenia traumy i straty, problemów w relacjach, nadużywania substancji oraz podobnych niewymienionych tutaj problemów. W 2017 r., ukończyłem 4 letnie Studium Psychoterapii…

View details