Jestem psychoterapeutą w trakcie realizacji Całościowego Czteroletniego Szkolenia Przygotowującego do Uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty prowadzonego przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zdobywam na stażach (m.in. Oddział Dzienny Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Zakład Psychoterapii SU W Krakowie) oraz uczestniczę w konferencjach, warsztatach, poszerzając wiedzę i umiejętności z zakresu pracy z pacjentem.

Pracuję głownie w nurcie psychodynamicznym ,czerpię z tradycji psychoanalizy oraz wykorzystuję warsztat innych podejść ( nurtu humanistycznego , terapii systemowej, behawioralno-poznawczej, analizy transakcyjnej ,psychologii głębi). Jestem stałym uczestnikiem grupy superwizyjnej prowadzonej przez doświadczonego Certyfikowanego Superwizora.

Zapraszam do współpracy osoby przeżywające kryzys, mające trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków i relacji , zmagających się z wahaniami nastroju i depresją .

W pracy terapeutycznej podążam za pacjentem, dobieram i dostosowuję metody do indywidualnych potrzeb i problematyki zgłaszanych trudności.

Szczególnie ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna , droga z pacjentem do wspólnie wytyczonych celów terapii, podróż z odkrywaniem i poznawaniem siebie na nowo przez pacjenta.

Umów wizytę

Loading...