Jestem psychoterapeutą (ukończyłam 5-letni całościowy kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne) i certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych (certyfikat EQF 5 – starszy trener).

Od kilkunastu lat pracuję w obszarze pomocy psychologicznej i społecznej. Zyskałam duże doświadczenie w pracy z osobami w kryzysowych sytuacjach życiowych. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną, szkolenia, wykłady oraz pracuję z grupami. W terapii integruję podejścia, dopasowując je do potrzeb pacjentów. Głównie pracuję w nurcie ericksonowskim i systemowym, a także stosuję dialog motywujący jako narzędzie wspierania zmian (certyfikat terapeuty motywującego nr 51).

Psychoterapia ericksonowska traktuje każdego pacjenta bardzo indywidualnie, jest ukierunkowana na przyszłość, skoncentrowana na zasobach i krótkoterminowa. Celem terapii systemowej natomiast jest taka praca z rodziną, by doszło do “zmiany wzorców interakcji między bliskimi na bardziej funkcjonalne”.

W obszarze moich zainteresowań leży też psychologia w sporcie, wszystkich zainteresowanych zapraszam na sportowy trening mentalny (trening umysłu mający na celu wzmocnienie psychiki, by lepiej radzić sobie w kluczowych momentach).
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzę blog dla szukających psychologicznych inspiracji mindspiration.pl.

Umów wizytę

Loading...