Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoje pierwsze doświadczenie jakie zdobywałam jako psycholog miało miejsce w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, korporacjach medycznych, Areszcie Śledczym oraz Zakładach Karnych.
Uczestniczyłam również w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy psychoterapeuty uzyskując wiedzę z zakresu psychoterapii oraz współuczestniczyłam w treningach grup balintowskich. Brałam udział w szkoleniach skupiających się na tematyce całościowych zaburzeń rozwoju ASD oraz szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży.

Doświadczenie zawodowe które zdobywałam w tak wielu miejscach, miały zróżnicowany charakter pracy psychologa jak i potrzeb osób, którym udzielałam pomocy. Tak różnorodne podejście umożliwiło mi w sposób elastyczny oraz właściwy dostosować techniki pracy do trudności jakie wnosił pacjent/klient.

Pracuję z osobami zmagającymi się między innymi z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi czy trudnościami w relacjach międzyludzkich. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Ze swojej strony gwarantuję pomoc w warunkach życzliwości i zrozumienia. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Swoją pracę terapeutyczną poddaję także regularnej superwizji.

 

 

Umów wizytę

Loading...